Prvý reprezentačný ples Dara pri príležitosti 10. výročia založenia firmy

Ples sa konal: 21. februára 2009
Miesto: Vysokoškolský internát Nitra UKF - bývalý interhotel Nitra v Nitre
Organizátor: firma Dara - Darina Zlatošová

Ako vypadala pozvánka na ples :


Vážení priatelia !

Dňa 21. februára 2009 sa uskutočnil 1. reprezentačný ples pod názvom Dara. Reprezentoval moju firmu a bol nielen  vizitkou  doterajšej  práce,  ale  zároveň aj  poďakovaním  pre  mojich  klientov,  partnerov   a spolupracovníkov .

Ples sa niesol v krásnom a temperamentnom štýle flamenco nielen svojou dekoráciou, ale hlavne  programovou  náplňou,  chutnými  jedlami a  nápojmi.  Oblečenie personálu bolo prispôsobené téme plesu a ladilo vo flamenco štýle. Veľmi milým prekvapením bolo to, že niektorí hostia poňali tento štýl za svoj a prispôsobili taktiež  svoje oblečenie námetu plesu.

Celý ples mal spontánny a temperamentný priebeh, hostia nenechali parket ani na chviľku prázdny a krásne sa zachovali, ked som ako hostiteľka plesu tancovala úvodný valčík. Hneď ako som spravila prvé dva kroky valčíka s mojim manželom, krásne všetci vstali zo svojich stoličiek a pridali sa k nám. Ďakujem, že ste ma dlho nenechali v tom samu! Ďakujem , že ste všetci prišli.

Sálou sa niesla krásna vôňa kávy Filikori, ktorú ako novinku na Slovensku po prvýkrát pripravoval zástupca tejto firmy Edko Čapla a svojím kumštom ako sa pripravuje nielen jej voňa, ale aj vizuálna stránka, určite všetkých očaril.

Úžasna temperamentná flamenco hudba a tanec skupiny Flamenkito, spev Milky Krivošíkovej nenechali    v kľude žiadnu živú bunku. Spev a šarm DJ-a Čeku - Rudka Čerňanského a swingovej kapely boli bodkou  k dobrej nálade a dobrej zábave.

Svojím pútavým, adrenalínom nabitým,kaskadérskym vystúpením zaujali traja sympatickí chalani parkouristi, zo skupiny SX team Vlada Zlatoša, ktorí  boli prednedávnom účastníkmi súťaže Slovensko má talen a umiestnili sa v poslednej viťaznej desiatke. Pekné vyšportované postavy týchto chlapcov a štíhle drieky pekných modeliek , ktoré zaujali aj modernou a nadčasovou módnou prehliadkou, boli tiež témou večera. 

O chutné jedlo, perfektnú, milú, usmiatu a profesionálnu  obsluhu  sa  postaral personál  a vedenie f. Romantik.

Čo dodať?

Krásny a dobrý pocit, dobrá zábava a plný parket do pol piatej ráno, poďakovania milých hostí pri odchode s otázkou: " bude aj o rok?...prídeme zase...", je zadosťučinením po náročných prípravách.

Ďakujem mojim dievčátam , Majke, Vivke, Miške, Bebe, ktoré mi pomaláhli s prípravami a dekoráciou sály, môjmu manželovi, ktorý ma podporil a bol trpezlivý, Katke ktorá pomohla organizačne, grafikovi Radkovi že tak krásne a šikovne pripravil celú grafiku na ples, ďakujem p. Katke Zverkovej a p. Alojzii Kovačovej za milu pomoc, Stenlymu za peknú módnu prehliadku a Renatke za pekné líčenie.

Ďakujem sponzorom, ktorí podporili ples svojimi krásnymi a veľmi hodnotnými cenami.

 

Ples podporili:  firma Sky Krahule - Juh


Hlavný mediálny partner:


Mediálni partneri:


Fotografie z plesu

Darina Zlatošová - slávnostné dekorácie, služby koordinátora a catering

© 2011 Dara.sk - slávnostné dekorácie a služby koordinátora

Darina Zlatošová, Prešovská 9/A, 949 01 Nitra